אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

מאהל פרדס חנה צריך את עזרתכם!

שלום לכולם.

אתמול ביקרנו שוב במאהל בפרדס חנה. החבר'ה שם הולכים ומתארגנים. בשטח יש 10 אוהלים, הממוקמים בכניסה לבית המועצה. אתמול בערב התקיימה במאהל קבלת שבת והיתה נוכחות יפה של תושבים מהאזור. דיירי המאהל אמרו לי שאוהלים חדשים עתידים לקום במהלך השבת. האווירה שם טובה ויש רוח לחימה. הם מתואמים עם ועד הפעולה הארצי בת"א.

הם צריכים הרבה סיוע לוגיסטי. אחת הבעיות המרכזיות שעדיין לא נפתרה היא נגישות לשירותים.יש כבר התארגנות ראשונית על אספקת חשמל ומים. כמו כן חסרים להם – ציליות, חבלים, מים, גנרטור, כלי עבודה, חוט ברזל, אזיקונים, פחי אשפה, דליים גזיות, כבל מאריך, מחצלות, סירים, וכל דבר נוסף יתקבל בברכה.

קיבוצי האזור, מדריכי נוער, תנועות נוער,ארגוני סביבה ואקולוגיה מקומיים, תושבי פרדס חנה -כרכור – לכו אליהם, תאמצו אותם אליכם, תעזרו להם, המאבק שלהם הוא המאבק של כולנו.

כל אחד יכול לעזור להם, כל אחד ממכם –

1. אתם עוברים ליד המאהל? תעצרו, רדו מהאוטו, דברו איתם כמה דקות, תגידו להם שאתם איתם, שאתם מחזקים את ידיהם, שהמאבק שלהם הוא המאבק של כל אחד מאיתנו על עתידנו, על עתיד ילדינו כאן באזור ובכלל. אם תגידו לכל החברים שלכם לעשות את זה גם כן, תהיה שם תנועה ערה.

2. את מכירים אמנים/זמרים/נגנים באזור שיכולים להגיע אליהם בערב ולעשות קצת שמח? הופעות ספונטניות כאלה יכולות להפוך את המקום למקום משיכה לצעירי האזור.

3. תכתבו עליהם לכל החברים שלכם, במייל , בפייסבוק, בבלוג שלכם אם יש לכם כזה.

4. יש לכם קשר לעיתונות מקומית או ארצית? צרו איתם קשר ושלחו אותם למאהל.

5.יש לכם כמה ימים פנויים ורוח הרפתקנית? אתם מחפשים פעילות משמעותי בחופש הגדול? קחו אוהל ולכו להזדהות אתם לכמה ימים-שבועות-חודשים – מה שידרש.

6. אתם יכולים לתמוך בהם כלכלית. כל סכום ייתקבל בברכה.

7. יש לכם נסיון בעיצוב גרפי? יש לכם קשר לבית דפוס באזור? החבר'ה במאהל רוצים לעצב ולהדפיס פלייר על מאבקם.

8. יש לכם רעיונות לפעילויות נוספות שאפשר לבצע במאהל? פעולות שישימו את המאבק במרכז תשומת הלב האזורית? נשמח לשמוע.

לפרטים נוספים אתם יכולים להיות בקשר ישירות עם תאיר מהמאהל – טל. 052-4616011 או במייל tairinbar@gmail.com, או לפנות אלינו ונקשר אותכם.

הדף שלהם בפייסבוק – כאן.

היום בערב אנחנו נוסעים להפגנה בתל אביב. ניפגש ב-20:00 במאהל ברוטשילד. ב21:00 תתחיל העצרת בכיכר הבימה.

עלה רעיון ששבוע הבא נערוך עצרת הזדהות מקומית עם המאהל בפרדס חנה. רעיונות יתקבלו בברכה, נעדכן אתכם בתחילת השבוע.

הנה עוד כמה תמונות -

תגובה אחת

  1. יונה ניצן
    Posted 23 ביולי 2011 at 18:34 | Permalink

    האוהלים שהוקמו ברחבי הארץ,המאבק להצלת חריש מאבק הרוופאים והמאבק שהחל הכל-מאבק העובדים הסוציאליים מראים שיש אולי עתיד פה בארץ הזו
    אנו,העובדים הסוציאליים,לא ממש המלחנו אבל כמה אופוזיציה לוחמת להנבגת האיגוד ואילו חבר'ה צעירים שהם מבינים שנלחמים על עתיד המקצוע,כמו הרופאים וכמוכם שנלחמים על הבית וכמובן יושבי האוהלים שנלחמים על הבית ועל עתיד טוב יותר ומדברים גם בשם אותם צעירים שלא יכולים להעדר מהעבודה אך איתם באותה סירה

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*