אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

כולם מוזמנים להופעה וקבלת שבת במאחז 'חריש החופשית'!

המאחז עלה לשטח! אנחנו מקבלים הרבה תגובות חיוביות והמון חשיפה תקשורתית – ערוץ אחד עשה עלינו כתבה, עלינו אצל רזי ברקאי לשידור, וגם ברדיו 90fm וגם יהיו כתבות בכל מקומוני האזור.

הנה הכתבה מערוץ 1 -

חשוב לנו לאייש את המאהל ולהפוך אותו למרכז פעילות אזורית. עד מחר אמורות להסתיים עבודות התשתית הלוגיסטיות. במהלך שבוע הבא יתוגבר המאחז בצעירי הקיבוצים שיחזרו ממפעלי הקיץ, ונתחיל ליצר לוח אירועים ציבוריים במאחז.

אנו מזמינים את כולכם לקבלת שבת צמחונית שתתקיים במאחז. בשעה 19:00 תהיה הופעה של להקת 'רסה-ראג' שתנגן בהאג'נים הודים בעיבודים מודרניים ואחר כך תוגש ארוחת ערב צמחונית. אתם מוזמנים לבוא ולהזמין את כולם להצטרף!

ביום שבת נצטרף לצעדת המאהלים בת"א, בואו איתנו בחולצות חריש ופלריגים.

5 תגובות

 1. yona shahar-levy
  Posted 4 באוגוסט 2011 at 7:56 | Permalink

  אני תומכת במאבק למען חריש חופשית בכל לבי
  מקוה שהמאבק יצליח

 2. עמיקם ברמן
  Posted 4 באוגוסט 2011 at 22:15 | Permalink

  עלו והצליחו
  אתם עושים מעשה חשוב וראוי

 3. Posted 5 באוגוסט 2011 at 12:35 | Permalink

  עד כמה שאני מבינה(וזה מעט!) לחרדים, חשוב יותר הצביון הקהילתי מאשר שמירה על חורשים , גבעות, בעלי חיים וכו, לכן, אני חושבת שאין צורך בכלל לפגוע באור מקסים כל כך כמו חריש, על ידי הקמת עיר חרדית. חריש ראוי לה שתישמר כבעלת אופי כפרי, מעורב. שבו יוכלו לדור בכפיפה אחת כל המעונינים בצורת חיים זאת. באפן כללי אני חושבת שהקמת ערים למגדר מסוים, מעצימה את הניכור ולי באפן אישי גורמת להקצנה לגביי כל מה שקשור לש"ס.

 4. Posted 5 באוגוסט 2011 at 12:35 | Permalink

  עד כמה שאני מבינה(וזה מעט!) לחרדים, חשוב יותר הצביון הקהילתי מאשר שמירה על חורשים , גבעות, בעלי חיים וכו, לכן, אני חושבת שאין צורך בכלל לפגוע באזור מקסים כל כך כמו חריש, על ידי הקמת עיר חרדית. חריש ראוי לה שתישמר כבעלת אופי כפרי, מעורב. שבו יוכלו לדור בכפיפה אחת כל המעונינים בצורת חיים זאת. באפן כללי אני חושבת שהקמת ערים למגדר מסוים, מעצימה את הניכור ולי באפן אישי גורמת להקצנה לגביי כל מה שקשור לש"ס.

 5. ד"ר צופיה מלר
  Posted 5 באוגוסט 2011 at 18:38 | Permalink

  כל הכבוד לכם, תושבי חריש. אני איתכם למן הרגע הראשון בו התחלתם את מאבקכם, ומצפה שגם אתם תתמכו בכל ישוב ובכל שכונה שגורמים חרדיים מנסים להשתלט עליו. רשימת ישובים ושכונות כאלה תמצאו באתר "חופש": http://www.hofesh.org.il תוכלו להיעזר באתר שלנו גם כדי לדווח ברבים על מאבקכם ולהתעדכן במאבקים של אחיכם לצרה.

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*