אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

חג חירות שמח מחריש החופשית!

שלום לכולם!

רצינו לאחל לכל השותפים לדרך, לכל העוזרים, מקרוב ומרחוק, לכל המזדהים ולכל המתעניינים, חג חירות שמח!

צפויה לנו שנה של אתגרים והכרעות, מאבקים והזדמנויות. אנחנו ממשיכים לפעול למען חריש חופשית, פתוחה לכל, ידידותית לסביבה, אשר תהווה פתרון דיור בר השגה לצעירים, ומנוף אדיר לפיתוח עתידי של האזור כולו!

מי ייתן שבשנה שתעבור עלינו עד חג החירות הבא נוכל לבשר לכם על התחדשות של חריש, על יציאתה מהקיפאון המלאכותי שנכפה עליה, ועל הפיכתה לאלטרנטיבה אמיתי להתישבות באזור, במתווה שישרת את כולנו ואת מדינת ישראל כולה.

מי ייתן שעד חג החירות הבא נוכל לבשר לכם על חירות אמיתית לתושבי חריש, על עריכת בחירות דמוקרטיות לתושבים בישוב, שלא יכולים לממש את זכותם הבסיסית ביותר במדינה – הזכות לבחור ולהיבחר, למעלה מ-7 שנים. העתירה שתוכרע בבג"צ בחודשים הקרובים יכולה לשנות את פני המאבק על חריש ולאפשר לתושבים להשפיע על עתידם על ידי קיום ההליך הפשוט של בחירת ראש מועצה.

מי ייתן שעד חג החירות הבא נצליח להפוך את הדימוי של חריש מבעיה להזדמנות. הזמנות לאלפי זוגות צעירים מכל האזור להיות שותפים לפרויקט דיור בר השגה. הזדמנות לתכנן עיר ירוקה , אקולוגית ואטרקטיבית, במיקום מדהים ובמחיר שווה לכל נפש. הזדמנות להפוך את חריש ממוקד מריבה ומאבק למקום שמאחד אנשים , מחבר אוכלוסיות ופועל ליצירת חיים משותפים פה באזורנו.
חג חרות שמח! בשנה הבאה בחריש הבנויה – לכולנו!

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*