אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

מודעות בחריש – "לא להשכיר דירה בישוב לניסים דהאן!"

היום נתלו מודעות על כל הלוחות בישוב חריש הקוראות למנוע השכרת דירה בישוב לניסים דהאן, ראש המועצה הממונה מטעם ש"ס. המודעות אומרות בזו הלשון – "לא משכירים דירה בחריש לניסים דהאן! ניסים דהאן מנסה בבימים אלו  לשכור דירה בחריש. לכאורה, הוא חושב שאם יהיו בחירות בישוב בהוראת בית המשפט, הוא יוכל להיות רשום כתושב ולהתמודד בבחירות. בית המשפט עדיין לא נתן את החלטתו בענין. ובינתיים נגיד לניסים: לך לגור במקום אחר!"

המודעות על הלוחות בחריש

המודעות נתלו ככל הנראה על רקע השמועות בישוב שניסים דהאן מתענין לשכור דירה בישוב עליו הוא מופקד כראש מועצה ממונה. תושבי חריש מתרעמים על התמשכות כהונתו של דהאן בחריש. למרות שהמועצה מאוזנת תקציבית כבר למעלה משנתיים, ממשיך שר הפנים להאריך את כהונתו של דהאן, בכל פעם שמועד הבחירות בישוב מתקרב. התושבים טוענים שהמטרה היא פוליטית – ניסים דהאן מוביל את המהלכים התכנונים אותם יזמו אריאל אטיאס ואלי ישי, שמטרתם להפוך את חריש לעיר חרדית. תושבי חריש עתרו לבג"ץ בדרישה לסיים את כהונתו של דהאן בחריש ולקיים בחירות מיידיות. הבג"ץ דרש מהמדינה לנמק תוך 45 יום מדוע לא יתקיימו בחירות בישוב, אך הימים שהוקצו כבר חלפו, ועדין לא ניתנה פסיקה בנידון. התושבים מקווים שהדיון יוכרע בשבועות הקרובים.

חמי בר-אור, תושב חריש, המטה לעתיד חריש והאזור – " דהאן מכהן בחריש כבר למעלה משש שנים. אושרה לו הארכת כהונה לשנה וחצי נוספות. לדעתי לא היה ראש ראשות ממונה לתקופה כל כך ארוכה בכל תולדות ישראל. וועדת הפנים, בראשות אמנון כהן מש"ס, אישרה את בקשת שר הפנים של ש"ס, אלי ישי, להאריך את כהונתו של דהאן, כדי שהוא יוכל לעזור לממש את תוכניתו של שר השיכון של ש"ס, אריאל אטיאס, להפוך את חריש לעיר חרדית, לטובת בוחרי ש"ס כמובן. זוהי קומבינה מסריחה מאין כמותה. עכשיו אנחנו שומעים שדהאן מחפש לשכור דירה בישוב. יש לו דירה שהמועצה  שכרה לו זה מכבר בישוב באזור, אשר הוא עושה בה שימוש מועט אם בכלל. ככל הנראה שהסיבה האמיתית לכך שהוא רוצה לשכור דירה בחריש היא החשש שלו מבחירות בישוב. הוא רוצה להכין את השטח לכך שאם יוכרזו בחירות בחריש הוא יוכל להעמיד את עצמו בתור מועמד. ואנחנו אומרים לניסים – הרצחת וגם ירשת? עשית כבר מספיק נזק בחריש. אנחנו יכולים להציע לדהאן את מה שהוא הציע לנו תושבי חריש כשנפגשנו אתו – מצידנו, אתה יכול ללכת לגור בפלסטין!"

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*