אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

מאחז חריש יצא לדרך!

שלום לכולם!

מאחז חריש יצא לדרך השבוע. למרות חיכוכים עם המשטרה , המאחז עלה לשטח, הקרוואנים הוצבו, ויצאנו לדרך פעם נוספת. למעשה מיהרנו להעלות את המאחז כדי שלא ליצור מצב שבו הראשויות ימנעו מראש את הנחת הקראוונים בחריש, הידיעות על התוכניות שלנו דלפו וכבר התחילו להפעיל עלינו לחץ.
אנחנו עדין פותרים בעיות לוגיסטיות בשטח, עדין אין חיבור חשמל סדיר וגם אין אספקת מים בינתיים. הכל יפתר במשך סוף השבוע, והחל מיום ראשון המאחז יכנס לתפעול סדיר. אתם מוזמנים להצטרף אלינו בכל יום אחר הצהרים ובמשך סופי השבוע.

בינתיים המאחז זכה לתשומת לב תקשורתית ראשונית טובה. מאמר שפורסם בדה מרקר ביום העליה תחת הכותרת - "על ישי ואטיאס להפסיק להיות שרים לענייני חרדים" אפשר לקרוא כאן.
כתבה בשפה הרוסית בחדשות ערוץ 9 אפשר לראות כאן.
וערוץ 10 היה אצלנו פעמיים וצילם כתבה שתשודר בתחילת השבוע הקרוב. תודה לכל מי שנענה לקריאתנו ופינה מזמנו בבוקר יום עבודה והגיע לצילומים.
כתבות יפורסמו גם בסוף השבוע במקומוני האזור בפרדס חנה ובחדרה. אם ניתקלתם בכתבה נשמח אם תסרקו ותשלחו לנו או תעבירו אלינו לינק.
גלרית תמונות מהווי המאחז אפשר לראות בפייסבוק שלנו  - כאן.

בתחילת השבוע הקרוב נפרסם לו"ז פעילות מסודר של המאחז וזמין אתכם להצטרף. כמובן שלכל מי שיש רעיונות, יוזמות, מפגשים וכדומה שהוא מעונין לקדם במאחז מוזמן ליצור קשר עם חמי בטלפון -054-6222783 או עם אורי – 052-2311645.

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*