אתר הקואליציה למאבק בתוכנית השר אטיאס לבניית עיר של 150,000 תושבים, לחרדים בלבד, על היישוב חריש באזור ואדי ערה

מנהל מקרקעי ישראל מתחיל לאיים בפינוי, וגם לוח האירועים הקרובים במאחז.

שלום לכולם.

היום בבוקר מצאנו מודבק על קירות אחד הקרוונים של המאחז צו אזהרה של מנהל מקרקעי ישראל הקובע כי השהיה במקום אינה חוקית והכניסה אסורה, ונותן לנו שבעה ימים לתגובה. בהתאם למה שקרה בשנה שעברה, אנו מניחים שאחרי השבוע שניקצב, יתחילו שוב לאיים עלינו בפתיחת תיקים במשטרה ויוציאו צו פינוי. נעביר במשך היום את תגובתנו המסודרת למנהל. כמובן שהמאחז אינו השתלטות לא חוקית על קרקעות לטובת גניבת קרקע וכיוצא בזה. המאחז הוא אקט דמוקרטי וציבורי שנועד לעורר את תשומת הלב של כל תושבי האזור לחריש, כאופציה למגורים במחיר בר השגה, בימים אלו של מצוקת דיור בלתי אפשרית!

להלן הצו והאזהרה שקיבלנו –

______________________________________

למרות איסור הכניסה למאחז – אנחנו ממשיכים בפעילות כרגיל. לאחר שבוע של התארגנות לוגיסטית, מאבק בבעיות של אספקת חשמל ומים וכדומה, אנחנו פותחים בסידרה של פגישות של אישי ציבור, במישור המקומי והארצי , עם תושבי חריש והאזור. בכל שבוע נעדכן על הפעילויות שיתקיימו בשבוע הבא.

ביום שישי הקרוב  - בשעה 19:30  - קבלת שבת במאחז חריש החופשית - כל תושבי האזור מוזמנים למאחז להנות מאויר הערב בחריש, לשבת , לשוחח ולחלוק אתנו ארוחת ערב צמחונית שתוגש במקום. נקרין גם סרט על מסך גדול לילדים.  דף האירוע בפייסבוק – כאן.

יום ראשון – ה-19 לחודש – מיכל שקד בביקור במאחז - מיכל שקד, סגנית ראש מועצה אזורית מנשה , ומתמודדת בבחירות הקרובות על ראשות המועצה , תבוא להתארח במאחז לשיחה עם תושבי האזור על עתיד חריש ועתיד מנשה, לראות עיניה.  המפגש יתקיים בשעה 18:00 . דף האירוע בפייסבוק  - כאן.

יום שני- ה-20 לחודש – סרטים להורים ובעיקר לילדים במאחז חריש – ביום שני נקרין סרט לילדים ולהורים, על מסך גדול, במאחז חריש החופשית. כולכם מוזמנים! מתחילים בשעה 19:00. דף האירוע בפייסבוק - כאן.

יום שלישי – ה-21 לחודש – אילן שדה במאחז - אילן שדה, ראש מוא"ז מנשה, יגיע למאחז לשיחה עם תושבי חריש והאזור על מדיניותו בענין חריש לאורך השנים האחרונות, ועל עתיד חריש והפשעתה על ישובי מוא"ז מנשה לראות עיניו. כולם מוזמנים לבוא, לשמוע, ולהשמיע! המפגש יתקיים בשעה 18:00. דף האירוע בפייסבוק – כאן.

יום רביעי – ה-22 לחודש – חבר הכנסת ניצן הורוביץ ופעילי תנועת 'ישראל חופשית' במפגש במאחז - חבר הכנסת ניצן הורוביץ, ופעילים מתנועת 'ישראל חופשית' יבואו להיפגש עם תושבי חריש והאזור, לשוחח על יחסי חילוניים וחרדים במדינה, על חריש כהזדמנות לדיור לכל תושבי האזור, ועל עתידנו המשותף. המפגש ייתקיים בשעה 18:00. דף האירוע בפייסבוק - כאן.

לקראת סוף השבוע הבא נפרסם את לוח האירועים לשבוע שאחריו.

אתם מוזמנים להפיץ הלאה את האירועים בפייסבוק, במייל ובכל דרך אפשרית. בואו והצטרפו אלינו!

____________________________________

ואם אתם כבר מפיצים, אז תפיצו שוב את העצומה שלנו, ששוב הפכה לעצומה חמה, ועברה בימים האחרונים את קו 56 אלף החותמים. להלן דף העצומה – http://www.atzuma.co.il/harish

ניפגש במאחז!

תגובה אחת

  1. אברהם המנחם
    Posted 14 באוגוסט 2012 at 19:41 | Permalink

    נגיע בהמוננו

הוספת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם ולא תימסר. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*)

*
*